Man ir svarīgi, lai izmaiņas tavās prasmēs būtu nozīmīgas un pozitīvas


Laila Saulīte, personāla projektu vadītāja "Wurth"

"Mana pieredze ar procesu zem vārda "koučings" ir bijusi dažāda, tāpēc iespēju sadarboties ar kārtējo Kouču uzņēmu ar iekšēju piesardzību. Paldies Ilzei, kas atgrieza manu ticību šai metodei!

Ilzes, kas cieņas un patiesas ieinteresētības pilnā atmosfērā, mudināja uzticēties un profesionāli atbalstīja mani ne pārāk vienkāršā sarunā ar sevi, pārliecināja, ka visas atbildes mēs jau zinām….pat ja tās pašam ne visai patīk.

Noteikti iesaku ar Ilzi sadarboties tiem, kas ir gatavi uzņemties atbildību par savām izvēlēm. Šīs sarunas derēs tiem, kas negaida gatavu recepti, viedokli no malas. Cilvēki, kam ir interese trenēties godīgām sarunām ar sevi arī nākotnē, ne tikai risināt aktuālo sasprūdumu, noteikti atradīs Ilzē atbalstu un iedvesmu."

Ilze Ledskalniņa, Olainfarm produktu grupas vadītāja.

Pēc individuālām koučinga sesijām.

"Paldies par Tavu ieguldījumu manas personības izaugsmē!

Ieguvumi no koučinga sesijas:

  1. Apkopoju un precizēju savus mērķus;
  2. Noteicu savas stiprās un vājās puses;
  3. Izveidojām aktivitāšu plānu, kā sasniegt mērķi;
  4. Ieguvu pārliecību, ka varu sasniegt savu mērķi;
  5. Ieguvu motivāciju veidot un turpināt būt savas dzīves aktivitāšu centrā
Ar Tevi vienmēr bija pozitīva gaisotne, jutu patiesu ieinteresētību motivēt mani meklēt pašai atbildes un risinājumus. Tu proti iedrošināt darboties!!!!"


Валентина
"Хотела выразить тебе огромную благодарность за помощь и поддержку!
После твоих сеансов коучинга я с легкостью нашла работу именно ту,
что я и хотела. Пару сеансов коучинга и моя ситуация легко решилась.
Ты мне задала грамотные вопросы, возможно сыграло что мы с тобой
вместе посещали курсы английского."

В любом случае, еще раз огромное спасибо тебе за участие и помощь.
Я счастлива!


Santa Sizova
:
"Koučinga sesijas pie Ilze izmantoju gan kā Instrumentu, lai sasniegtu savus mērķus, gan kā veidu, kā atbildēt sev uz jautājumu, ko es vēlos. Sava veida apzināšanās trenniņi. Sesijās ar Ilzi nekad nav garlaicīgi - patiesībā tā ir saruna pašam ar sevi. Kouča uzdevums ir uzdot pareizos jautājumus, kas ļauj atslēgties no ikdienas programmas, lai sevi ieprogrammētu no jauna, izmantojot savas zemapziņas vēlmes."

Ilze Gailīte, pārdošanas aģents Rent in Riga
 Pēc  pirmās nodarbības semināru ciklā Darījumu skolā.

"Tikai viena reiza un jau tik daudz ieguvumi! Ar nepacietību gaidu nākošo semināru un ceru šo 2 nedēļu laikā ieviest jauniegūtās zināšanas savā darba rutīnā.
"

Liene
:
"Sesijas ar Ilzi man bija personīgi noderīgas un zīmīgas. Pēc tām bija vieglāk pieņemt lēmumus un izšķirties par iepriekš neskaidriem jautājumiem. Principā kļuva vieglāk virzīties un sekot līdzi saviem mērķiem - no pavisam ikdienišķiem līdz lieliem. Sesiju laikā rakstīju dienasgrāmatu, ir interesanti tajā ieskatīties un pārlasīt, kā un ko esmu domājusi un kas palīdzējis iet uz priekšu."Līva Medne:
"Pie Ilzes izgāju vairākas kouča sesijas. Patika, ka viņa ļāva man kā klientam pašam uzdot īstos jautājumus un attiecīgi rast īstās atbildes. Tieši tāpēc sesijās pavadītais likās vērtīgs, jo deva iespēju paraudzīties uz savu dzīvi it kā no malas, tajā pašā laikā ieraugot ļoti daudz kopsakarības, bet apzinoties, ka secinājumus nav devis cilvēks no malas, bet es pati. Kompliments par to!"

Dace Gailīte:

"Agrāk manas domas un mērķi bija haotiski un līdz galam neizprasti. Sadarbība ar Ilzi ļāvusi ieviest skaidrību un zem prātojumiem ko esmu aizguvusi no citiem, atrast to īsto, manējo uz ko balstīties un tiekties. Viņa rada atbalstošu atmosfēru, kas palīdz noticēt, ka spēšu sasniegt visu ko vēlos un ir līdzgaitniece šai ceļā."

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .