Ko par  manu darbu saka citi?

Uzreiz gribu pateikt milzīgu paldies Jums par uzticēšanos un kopīgi paveikto darbu!


Ilze Gailite pēc  pirmās nodarbības semināru ciklā Pārdošanas pamati.

Tikai viena reiza un jau tik daudz ieguvumi! Ar nepacietību gaidu nākošo semināru un ceru šo 2 nedēļu laikā ieviest jauniegūtās zināšanas savā darba rutīnā.


Ilze Ledskalniņa, Olainfarm produktu grupas vadītāja. Pēc individuālām koučinga sesijām.

"Paldies par Tavu ieguldījumu manas personības izaugsmē!

Ieguvumi no koučinga sesijas:

  1. Apkopoju un precizēju savus mērķus;
  2. Noteicu savas stiprās un vājās puses;
  3. Izveidojām aktivitāšu plānu, kā sasniegt mērķi;
  4. Ieguvu pārliecību, ka varu sasniegt savu mērķi;
  5. Ieguvu motivāciju veidot un turpināt būt savas dzīves aktivitāšu centrā
Ar Tevi vienmēr bija pozitīva gaisotne, jutu patiesu ieinteresētību motivēt mani meklēt pašai atbildes un risinājumus. Tu proti iedrošināt darboties!!!!"

Santa Sizova:
"Koučinga sesijas pie Ilze izmantoju gan kā Instrumentu, lai sasniegtu savus mērķus, gan kā veidu, kā atbildēt sev uz jautājumu, ko es vēlos. Sava veida apzināšanās trenniņi. Sesijās ar Ilzi nekad nav garlaicīgi - patiesībā tā ir saruna pašam ar sevi. Kouča uzdevums ir uzdot pareizos jautājumus, kas ļauj atslēgties no ikdienas programmas, lai sevi ieprogrammētu no jauna, izmantojot savas zemapziņas vēlmes."

Liene:
"Sesijas ar Ilzi man bija personīgi noderīgas un zīmīgas. Pēc tām bija vieglāk pieņemt lēmumus un izšķirties par iepriekš neskaidriem jautājumiem. Principā kļuva vieglāk virzīties un sekot līdzi saviem mērķiem - no pavisam ikdienišķiem līdz lieliem. Sesiju laikā rakstīju dienasgrāmatu, ir interesanti tajā ieskatīties un pārlasīt, kā un ko esmu domājusi un kas palīdzējis iet uz priekšu."Līva Medne:
"Pie Ilzes izgāju vairākas kouča sesijas. Patika, ka viņa ļāva man kā klientam pašam uzdot īstos jautājumus un attiecīgi rast īstās atbildes. Tieši tāpēc sesijās pavadītais likās vērtīgs, jo deva iespēju paraudzīties uz savu dzīvi it kā no malas, tajā pašā laikā ieraugot ļoti daudz kopsakarības, bet apzinoties, ka secinājumus nav devis cilvēks no malas, bet es pati. Kompliments par to!"


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .