Man ir svarīgi, lai tu jūties droši savas dzīves pārmaiņu laikā!

Zane Sville

Katram mums ir savs ceļš ejams un katrs mēs savādāk spējam sadzirdēt kaut ko, kas mums palīdzētu vai vienkārši mūs papildinātu. Jau pēc pirmās sesijas ar Ilzi, es sapratu, ka šajā procesā kaut kas ir. Likās, ka it kā ieraugu sevi no malas. Es nezinu, kā strādā citi koučinga speciālisti, jo nekad iepriekš ar to nebiju saskārusies pati personīgi. Ilze ar savu darba metodi veda mani uz vissarežģītākajām domām manī, kas bija manu problēmu sakne. Kā var to nezināt? Ļoti vienkārši - cilvēks dzīvo savā pārāk aizņemtajā ikdienā, salasās literatūru, kur rakstīts, kā jābūt, tad "veido" citus cilvēkus sev apkārt, lai viņam būtu vajadzīgā vide, bet reti kad vērtē pats sevi un uz lietām skatās caur jautājumu "Ko ES varu darīt, lai būtu citādi?". Koučings ir vērsts tikai uz tevi pašu. Ilzes koučings viennozīmīgi ir ieguldījums paša izaugsmē, kas iemāca strādāt ar sevi, ar savu attieksmi, ar saviem mērķiem, ar savu domāšanu, nevis balstīt viedokli par dzīvi uz apkārtējiem cilvēkiem.


Mums vienmēr ir izvēle - iespēja izvēlēties attieksmi, kā mēs reaģējam uz lietām un notikumiem. Un kā es sev jau daudzus gadus atgādinu - attieksme ir spēcīgāka par faktu! Pat ja šīs lietas zina, kā tas bija arī manā gadījumā, tas nenozīmē, ka iekšēji cilvēks spēj šīs zināšanas pielietot. Koučings var palīdzēt risināt iekšējās cīņas, atrast pareizos jautājumus, uz kuriem jāmēklē atbildes, un izmainīt tavu domāšanu, kas vedīs tevi tajā virzienā, kurā tu sirds dziļumos gribi doties.

Es no koučinga ar Ilzi ieguvu vairāk nekā sākotnēji cerēju. Es zinu vairāk pati par sevi, ieguvu lielāku skaidrību par to, kas manī notiek, un atradu sev piemērotas, iedvesmojošas metodes, kā iet dzīvē uz priekšu krietni veiksmīgāk.

Paldies, Ilze, par veltīto laiku un sirsnīgo sadarbību!

Dagmāra Saulīte

Pagājis tieši gads, kad apmeklēju pirmo koučinga tikšanos ar Ilzi, pilnīgi nezinot, uz ko eju. Dzīvē bija liels emocionāls sastrēgums, bija nepieciešamība ar to kaut ko iesākt, tikai nebija ne jausmas, ko un kādā virzienā. 
Es vienkārši runāju visu samilzušo no sevis nost un ārā, Ilze visu manu haosu maksimāli strukturēti pierakstīja, uzdeva jautājumus un kopīgi uzzīmējām manas dzīves vēlamo "apli" uz 3 nākošajiem gadiem. 
Ir pagājis gads, kura laikā esmu aizvadījusi aptuveni 10 koučinga sesijas. Apskatot šo "apli", nākas konstatēt, ka tas brīnumainā kārtā piepildās! Kas priecē visvairāk - tas no manis neprasa piepūli, turēšanos pie plāna punktiem un termiņiem, sevis piespiešanu vai laušanu. Koučinga sesijas vienkārši ļauj man pašai apjaust man svarīgās lietas, tās noformulēt, pierakstīt un atraisa tām notikt. Tas ir kā atnākt ar samudžinātas dzijas kaudzi, vispirms atrast tajā diega galiņu, sākt to šķetināt no kaudzes ārā un pabeigt jau ar glītu satītu kamoliņu.
Uzdodot atslēgas jautājumus, atbildes izrādās manī pašā. Process tiek palaists un tālāk jau pilnīgi brīnumaini virzās pats manis nospraustajā virzienā. Koučs neiesaka rīcību, nedod padomus, bet ļoti veiksmīgi saliek pa plauktiņiem to, kas jau ir manī pašā, tādēļ arī tālākais lietu attīstības process ir tik dabisks - jo tas ir mans. Tikai pati, bez profesionāla skata no malas, es to nespēju ieraudzīt. 
No sirds iesaku tiem, kas jūtas iestrēguši kādā dzīves posmā, nezina virzienu, kurā doties, atkal un atkal kāpj uz tiem pašiem grābekļiem... Pie tam koučings ir efektīvs gan, sakārtojot darba jautājumus, gan attiecību samežģījumus, gan pavisam mazas un konkrētas problēmiņas.

Diāna Valdemare

Motivācija, vīzija, mērķis? Gūt laimi, prieku! No dzīves, no ikdienas, no attiecībām – no it visa. Vai to nevēlamies mēs katrs? Taču ne katrs to sasniedz, ne katrs zina, kā to sasniegt, un ne katrs uzdrošinās domāt par to, ka to vēlas.

 Ja tev ir sajūta, ka esi "ezītis miglā" vai "tālredzīgs cilvēks, kam, no ziemas sala ieejot siltumā, brilles aizsvīdušas", tev jādodas pie kouča. Koučs būs tas, kas palīdzēs tev aizsvīdušās brilles notīrīt, sabiezējušo miglu izkliedēt. Citādi tā – kā pa miglu – uz priekšu var virzīties ilgi, līdz atdursies tur, kur nemaz neesi vēlējies būt. Ar skaidru skatu uz dzīvi, uz savām vēlmēm, mērķiem virzīties uz priekšu ir viegli. Svarīga ir apziņa – viss nav jāsasniedz uzreiz, ir svarīgi spert pirmo mazo solīti pretī savai laimei.

 Ilze, Tu mani ar pirmo tikšanās minūti, ar savu pozitīvo attieksmi, smaidu un pārliecinātību iedvesmoji, ka viss ir iespējams! Neviena vēlēšanās nav pārāk liela, tāla, neaizsniedzama vai neiespējama. Nekad nav par ātru vai par vēlu sākt no jauna. Vispārdrošākie sapņi top īsti, ja vien tiem pats notici. Un ticība sev ir tas, ko tu, Ilze, man sniedzi šajās tikšanās reizēs. Paldies Tev par to, ka mums bija šī iespēja tikties! Paldies Tev par drosmi, ko man sniedzi! Paldies par vieglumu, kādā sapņojām par sapņiem, kas var tapt īsti!

 Paralēli koučinga sesijām lasīju grāmatu "Stāsti ar dvēseli". Un viens no šiem stāstiem man šķita ļoti trāpīgs, veltu to Tev:

"Kāds zinātnieks, kuru nodarbināja pasaules problēmas, bija apņēmies atrast veidu, lai tās mazinātu. Viņš dienām ilgi strādāja laboratorijā, meklējot atbildes uz savām šaubām. Kādu dienu viņa svētnīcā ienāca septiņgadīgais dēls, apņēmies tēvam palīdzēt darbā. Zinātnieku šī iejaukšanās padarīja nervozu. Tēvs prātoja, ko varētu dēlam iedot, lai novērstu uzmanību. Pēkšņi viņš uzgāja kādu žurnālu, kurā bija pasaules karte – tieši tas, kas vajadzīgs. Viņš ar šķērēm sagrieza karti vairākos gabalos un pasniedza tos dēlam kopā ar līmlenti. Tēvs rēķinājās, ka mazais desmit dienas pūlēsies salikt karti, bet tā nenotika. Dēlam izdevās karti salīmēt jau pēc dažām stundām. Zinātniekam likās neiespēami, ka dēls savos gados būtu pratis salikt karti, ko nekad agrāk nebija redzējis. –Dēliņ, tu taču nezini, kāda izskatās pasaule, kā tev tas izdevās? – viņš dēlam vaicāja. Un dēls paskaidroja: –Tēt, es nezināju, kāda izskatās pasaule, bet tad, kad tu izplēsi karti no žurnāla, lai to sagrieztu, es pamanīju, ka otrā pusē ir cilvēka bilde. Tāpēc es apgriezu gabalus otrādi un liku cilvēku. Kad man izdevās sakārtot cilvēku, es apgriezu lapu otrādi un ieraudzīju, ka esmu sakārtojis arī pasauli."

     

                                                                                                                          

Ilze Svarena

„Ilze bija pirmais cilvēks, kas mani pa īstam iepazīstināja ar to, kas ir koučings. Jau telefona sarunā, kad vienojos par pirmo tikšanos, man bija sajūta, ka esmu piezvanījusi īstajam cilvēkam. Četrās mūsu tikšanās reizēs es guvu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem, skaidrāk ieraudzīju virzienu, kurā dodos. Tas viss pateicoties Ilzes atvērtajai komunikācijai un īstajiem jautājumiem. Koučinga sesijās man patika tas, ka visas izvēles un atbildību nosaki tu pats, mērķus uzstādi pats, bet Ilzes darbs un ieguldījums ir kā atbalsts tam, lai tas tev izdotos ar uzviju. Tos dzīves jomu jautājumus, kurus pārrunāju sesijās ar Ilzi un tajos uzstādītos mērķus es vairākkārt realizēju ar uzviju. Kas svarīgi, mērķu sasniegšanas procesā izkristalizējās arī tie, kas nemaz nav „manējie”, bet to vietā radās jauni, kurus sasniedzu ar prieku. Paldies, Ilze par Tavu ieguldījumu! Lai skaisti! 💙


Laila Saulīte, personāla projektu vadītāja "Wurth"

"Mana pieredze ar procesu zem vārda "koučings" ir bijusi dažāda, tāpēc iespēju sadarboties ar kārtējo Kouču uzņēmu ar iekšēju piesardzību. Paldies Ilzei, kas atgrieza manu ticību šai metodei!

Ilzes, kas cieņas un patiesas ieinteresētības pilnā atmosfērā, mudināja uzticēties un profesionāli atbalstīja mani ne pārāk vienkāršā sarunā ar sevi, pārliecināja, ka visas atbildes mēs jau zinām….pat ja tās pašam ne visai patīk.

Noteikti iesaku ar Ilzi sadarboties tiem, kas ir gatavi uzņemties atbildību par savām izvēlēm. Šīs sarunas derēs tiem, kas negaida gatavu recepti, viedokli no malas. Cilvēki, kam ir interese trenēties godīgām sarunām ar sevi arī nākotnē, ne tikai risināt aktuālo sasprūdumu, noteikti atradīs Ilzē atbalstu un iedvesmu."

Ilze Ledskalniņa, Olainfarm produktu grupas vadītāja.

Pēc individuālām koučinga sesijām.

"Paldies par Tavu ieguldījumu manas personības izaugsmē!

Ieguvumi no koučinga sesijas:

  1. Apkopoju un precizēju savus mērķus;
  2. Noteicu savas stiprās un vājās puses;
  3. Izveidojām aktivitāšu plānu, kā sasniegt mērķi;
  4. Ieguvu pārliecību, ka varu sasniegt savu mērķi;
  5. Ieguvu motivāciju veidot un turpināt būt savas dzīves aktivitāšu centrā
Ar Tevi vienmēr bija pozitīva gaisotne, jutu patiesu ieinteresētību motivēt mani meklēt pašai atbildes un risinājumus. Tu proti iedrošināt darboties!!!!"


Валентина
"Хотела выразить тебе огромную благодарность за помощь и поддержку!
После твоих сеансов коучинга я с легкостью нашла работу именно ту,
что я и хотела. Пару сеансов коучинга и моя ситуация легко решилась.
Ты мне задала грамотные вопросы, возможно сыграло что мы с тобой
вместе посещали курсы английского."

В любом случае, еще раз огромное спасибо тебе за участие и помощь.
Я счастлива!


Santa Sizova
:
"Koučinga sesijas pie Ilze izmantoju gan kā Instrumentu, lai sasniegtu savus mērķus, gan kā veidu, kā atbildēt sev uz jautājumu, ko es vēlos. Sava veida apzināšanās trenniņi. Sesijās ar Ilzi nekad nav garlaicīgi - patiesībā tā ir saruna pašam ar sevi. Kouča uzdevums ir uzdot pareizos jautājumus, kas ļauj atslēgties no ikdienas programmas, lai sevi ieprogrammētu no jauna, izmantojot savas zemapziņas vēlmes."

Ilze Gailīte, pārdošanas aģents Rent in Riga
 Pēc  pirmās nodarbības semināru ciklā Darījumu skolā.

"Tikai viena reiza un jau tik daudz ieguvumi! Ar nepacietību gaidu nākošo semināru un ceru šo 2 nedēļu laikā ieviest jauniegūtās zināšanas savā darba rutīnā.
"

Liene
:
"Sesijas ar Ilzi man bija personīgi noderīgas un zīmīgas. Pēc tām bija vieglāk pieņemt lēmumus un izšķirties par iepriekš neskaidriem jautājumiem. Principā kļuva vieglāk virzīties un sekot līdzi saviem mērķiem - no pavisam ikdienišķiem līdz lieliem. Sesiju laikā rakstīju dienasgrāmatu, ir interesanti tajā ieskatīties un pārlasīt, kā un ko esmu domājusi un kas palīdzējis iet uz priekšu."Līva Medne:
"Pie Ilzes izgāju vairākas kouča sesijas. Patika, ka viņa ļāva man kā klientam pašam uzdot īstos jautājumus un attiecīgi rast īstās atbildes. Tieši tāpēc sesijās pavadītais likās vērtīgs, jo deva iespēju paraudzīties uz savu dzīvi it kā no malas, tajā pašā laikā ieraugot ļoti daudz kopsakarības, bet apzinoties, ka secinājumus nav devis cilvēks no malas, bet es pati. Kompliments par to!"

Dace Gailīte

"Agrāk manas domas un mērķi bija haotiski un līdz galam neizprasti. Sadarbība ar Ilzi ļāvusi ieviest skaidrību un zem prātojumiem ko esmu aizguvusi no citiem, atrast to īsto, manējo uz ko balstīties un tiekties. Viņa rada atbalstošu atmosfēru, kas palīdz noticēt, ka spēšu sasniegt visu ko vēlos un ir līdzgaitniece šai ceļā."

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .