Pakalpojumi

  • Pārdošanas pamati - semināru cikls. 

  • Individuālas izaugsmes sarunas jeb koučinga sesijas

  • Vecāku sadraudzības skoliņa Jaunajā Ģertrūdes baznīcā.

1. Seminārs - pārdošanā.

Lai ietaupītu jūsu darba laiku, iedegtu enerģijas dzirksteli un palielinātu pārdošanas prasmes un apjomus es esmu gatava dalīties savā pārdošanas pieredzē, zināšanās un klātbūtnē. Mans priekšlikums ir pavisam vienkāršs. Tiekamies ik pēc 2 nedēļām uz 2h . Kopīgi strādājam gūstam jaunas zināšanas, atsvaidzinām vecās un praktiski trenējamies. Jau pēc pāris mēnešiem tu sajutīsi pārmaiņas savās pārdošanas prasmēs.  

 Ko tu iegūsi no mācībām?

1.       Teoriju par pilnu pārdošanas ciklu.

2.       Praktisku pieredzi.

3.       Motivāciju.

4.       Nostiprinātas praktiskās iemaņas.

5.       Labākus finansiālos panākums.
 2. Izaugsmes sarunas

Izaugsmes sarunās jeb koučinga sesijās darbs notiek individuāli.

Bieži esmu redzējusi cilvēku sejās neizpratni "par ko tu runā", kad stāstu par savu izglītību - koučs. Kas tas ir? Ko viņš dara? un kāds man no tā ir labums? Ir jautājumi, kas cilvēkam rosās  galvā. Kad atbildu, tas ir izaugsmes veicinātājs, tad skaidrība top lielāka, bet ne pilnīga.

Tātad, kas ir koučs, ko viņš dara un kāds cilvēkam no tā ir labums?

1. Koučs ir trenneris. Trenneris var trennēt dažādas lietas: tenisu, basketbolu, peldēšanu utt. Šajā gadījumā trenneris palīdz strādāt smadzenēm un prātam. Viss sākas ar domu - es kaut ko gribu savādāk savā dzīvē. Esmu gatavs pārmaiņām. Tajā brīdī koučs ir visefektīvākais atbalsts.

2. Koučs tikšanās laikā uzdod tev jautājumus uz kuriem atbildot tu pats iegūsti sava prāta un domu skaidrību. Jautājumi ir profesionāli un zinātniski pamatoti, kas tev ļaus pašam ieklausīties sevī. Sakārtos domas.

3. Ieguvumi ir daudz. Daudz īsākā laika periodā tu iegūsi skaidrību par LIELO savas dzīves mērķi. Sakārtosi domas, iegūsi fokusu uz tev svarīgiem mērķiem. Iegūsi skaidrību par rīcības soļiem. Enerģiju sākt rīkoties un sasniegt mērķi. Skaidrību domās un mierīgu prātu.

Lai tev izdodas paveikt lielas lietas pasaulē!


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .